Όλα τα μοντέλα που περπατούν στην επίδειξη μόδας Victoria's Secret 2016

Από τους Αγγέλους στους πρώτους χρονομετρητές.

Getty Images



Είναι και πάλι η εποχή του χρόνου! Η επίδειξη μόδας Victoria's Secret 2016 είναι πολύ κοντά - και βασίζεται στο λεπτομέρειες που έχουν κυκλοφορήσει μέχρι στιγμής , είναι εγγυημένο ότι θα είναι μία από τις μεγαλύτερες και πιο τρελές εκπομπές ακόμα. Για να σας βοηθήσουμε να προετοιμαστείτε για αυτήν την σούπερ σέξι και διασκεδαστική εκδήλωση, ακολουθεί μια λίστα με όλα τα μοντέλα που (μέχρι τώρα!) Επιβεβαίωσαν ότι θα περπατήσουν στον διάδρομο στο Παρίσι τον Δεκέμβριο.



Διαφήμιση - Συνεχίστε την ανάγνωση παρακάτω1 Αντριάνα Λίμα

Έτοιμοι για απόψε ... χαίρομαι που συμπροεδρεύω για τα @FragranceFDTN Awards! Φορώντας @marcjacobs και το ένα άρωμα που δεν μπορώ να ζήσω χωρίς #MJDecadence #TFFAwards

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την Adriana Lima (@adrianalima) στις 7 Ιουνίου 2016 στις 3:53 μ.μ. PDT

2 Η Γιασεμί παίρνει

Σήμερα στο ολοκαίνουργιο κατάστημα @victoriassecret 5η λεωφόρο! Το μεγαλύτερο κατάστημα Victoria's Secret στον κόσμο!

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την Jasmine Tookes (@jastookes) στις 26 Οκτωβρίου 2016 στις 2:07 μ.μ. PDT

3 Λίλι Άλντριτζ

Ημέρα 1 Παρίσι @VictoriasSecret

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τη Lily Aldridge (@lilyaldridge) στις 16 Αυγούστου 2016 στις 9:42 π.μ. PDT

4 Alessandra Ambrosio

Φυσική ομορφιά για την ημέρα .... Λατρεύοντας το #glamz Σας ευχαριστώ @christy_coleman και @brycescarlett #aunatural #simpleandchic για το @voguemagazine #CFDA fashion show show και Tea Tea

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) στις 26 Οκτωβρίου 2016 στις 4:27 μ.μ. PDT

5 Έλσα Χοσκ

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την elsa hosk (@hoskelsa) στις 11 Οκτωβρίου 2016 στις 10:03 π.μ. PDT

6 Λάις Ριμπέιρο

Νιώθεις σαν

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Lais Ribeiro (@laisribeiro) στις 15 Σεπτεμβρίου 2016 στις 11:06 π.μ. PDT

7 Μάρθα Χαντ

Όταν η ομάδα σας glam χρειάζεται τη δική της πραγματική εκπομπή @hungvanngo @daniellepriano και θέλω προμήθεια

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τη Martha Hunt (@marthahunt) στις 28 Σεπτεμβρίου 2016 στις 6:58 μ.μ. PDT

8 Josephine Skriver

πτώση το Σάββατο υποχρεώσεις: πιείτε κολοκύθα μπαχαρικό latte

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την Josephine Skriver (@josephineskriver) στις 15 Οκτωβρίου 2016 στις 11:52 π.μ. PDT

9 Σάρα Σαμπάιο

Σέξι μέρα με το @victoriassecret σήμερα, φορώντας το νέο ματ χείλος από το Victoria's Secret

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τη Sara Sampaio (@sarasampaio) στις 18 Οκτωβρίου 2016 στις 2:06 μ.μ. PDT

10 Romee Strijd

Έντονη g

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Romee Strijd (@romeestrijd) στις 26 Αυγούστου 2016 στις 2:47 π.μ. PDT

έντεκα Taylor Hill

Ολοκληρώθηκε η εργασία νωρίς και έτοιμος για έναν υπνάκο IH #IHaveAlotOfHair

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Taylor Hill (@taylor_hill) στις 21 Οκτωβρίου 2016 στις 12:40 μ.μ. PDT

12 Στέλλα Μάξγουελ

Το μυστικό είναι έξω !! Η @maxfactor συμμετέχει στο @victoriassecret στη φετινή επίδειξη μόδας! Τόσο ενθουσιασμένος που είσαι το πρόσωπο του @maxfactor και ενός αγγέλου #maxfactorsecrets #family

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από τη Στέλλα! (@stellamaxwell) στις 26 Οκτωβρίου 2016 στις 6:46 π.μ. PDT

13 Κενταλ Τζενερ

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Kendall (@kendalljenner) στις 21 Φεβρουαρίου 2016 στις 10:00 π.μ. PST

14 Μπέλλα Χάιντ

@DIORMAKEUP LIP GLOW LOVE !!

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την Bella Hadid (@bellahadid) στις 24 Οκτωβρίου 2016 στις 1:15 μ.μ. PDT

δεκαπέντε Gigi Hadid

glam check @patrickta @jennifer_yepez

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Gigi Hadid (@gigihadid) στις 7 Αυγούστου 2016 στις 11:44 π.μ. PDT

16 Karlie Kloss

Πριν από 8 χρόνια άνοιξα την πρώτη μου εκπομπή για το @houseofherrera, τώρα αναλαμβάνω τον λογαριασμό τους για κάτι εξαιρετικά ξεχωριστό .... Μείνετε συντονισμένοι #GoodToBeBad

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την Karlie Kloss (@karliekloss) στις 12 Ιουλ 2016 στις 10:58 π.μ. PDT

17 Alanna Arrington

καλημέρα

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την alanna arrington (@alannaarrington) στις 18 Ιουλίου 2016 στις 5:49 π.μ. PDT

18 Ντελόνε

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Dilone (@_dilone) στις 23 Οκτωβρίου 2016 στις 4:50 μ.μ. PDT

19 Μπρουκ Πέρι

Απολαμβάνοντας το μεσημεριανό μου και την 1η μέρα με το @urbanoutfitters !!

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Brooke Perry (@ brookeperry92) στις 12 Οκτωβρίου 2016 στις 10:43 π.μ. PDT

είκοσι Κέικ Λίντγκαρντ

Πλάνα ανοσίας που με ξαναζωντανεύουν σήμερα ευχαριστώ @kreationjuice ging #ginger #lemon #cayenne # turmeric #bioactivesilverhydrosol

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Kekelindgard (@kekelindgard) στις 25 Αυγούστου 2016 στις 4:02 μ.μ. PDT

είκοσι ένα Λούμα Γκρόθ

Η ζωή με παίρνει

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τη Luma Grothe (@thelumagrothe) στις 24 Οκτωβρίου 2016 στις 1:42 μ.μ. PDT

22 Ζούρι Τάμπι

Gucci σε παρακαλώ

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Zuri (@angelzuri) στις 13 Σεπτεμβρίου 2016 στις 2:56 μ.μ. PDT

2. 3 Γκρέις Ελισάβετ

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την Grace Elizabeth ♡ (@lovegrace_e) στις 31 Αυγούστου 2016 στις 3:25 μ.μ. PDT

24 Herieth paul

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Herieth Paul (@heriethpaul) στις 16 Μαΐου 2016 στις 1:04 μ.μ. PDT

25 Lais Oliveira

Ας το κάνουμε #lovelife #riseandgrind

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Lais Oliveira @ (@laisoliveiraofficial) στις 23 Ιουνίου 2016 στις 5:10 π.μ. PDT

26 Jourdana Elizabeth

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Jourdana (@jourdanaelizabeth) στις 15 Οκτωβρίου 2016 στις 10:38 π.μ. PDT

27 Λαμέκα Φοξ

μωρό μου μην προσεύχεσαι για μένα, προσευχήσου για τους αδύναμους!

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Lameka Fox (@lamekafox) στις 28 Σεπτεμβρίου 2016 στις 12:53 π.μ. PDT

28 Σιάο Γουεν Χου

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Jū, Xiǎowén 雎 晓雯 (@jujujuxiaowen) στις 23 Οκτωβρίου 2016 στις 6:24 μ.μ. PDT

29 Μέγκαν Ουίλιαμς

Ενθουσιασμένος για τη σημερινή σουτ Μακριά κλειδαριές και φακίδες

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Megan Williams (@meganmayw) στις 13 Οκτωβρίου 2016 στις 8:25 π.μ. PDT

30 Τζόρτζια Φόλερ

Πρωί με @morgane_martini @jennykim__

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον GEORGIA FOWLER (@georgiafowler) στις 6 Ιουλίου 2016 στις 5:42 π.μ. PDT

31 Λιου Γουεν

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Liu Wen (刘 雯) (@liuwenlw) στις 29 Απριλίου 2016 στις 3:07 μ.μ. PDT

32 Maggie Laine

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την Maggie Laine (@maggievlaine) στις 26 Μαρτίου 2016 στις 7:14 μ.μ. PDT

33 Ιρίνα Σάικ

Αντίο Παρίσι, λείπει η οικογένειά μου @lorealmakeup ήδη @chapuyc @stephanelancien @charlottewillermakeup @michaelangelnyc

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον irinashayk (@irinashayk) στις 7 Οκτωβρίου 2016 στις 12:07 π.μ. PDT

3. 4 Η Μαρία γερά

Έγινε για την ημέρα !! @lorealmakeup Ημέρα 2. # αγάπη # χαριτωμένος # Μακέτ # Αφρικανική # μοντέλο #afro #curly #hair #shorthairdontcare # μωρά

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τη Maria Borges (@iammariaborges) στις 6 Οκτωβρίου 2016 στις 4:37 π.μ. PDT

35 Ντανιέλα Μπράγκα

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την Daniela Braga (@bragadany) στις 25 Αυγούστου 2016 στις 3:33 μ.μ. PDT

36 Izabel Goulart

Εργασία σε εξέλιξη Εργασία !! #paris # goodmorning #bomdia #hair #makeup #herewego #action

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Izabel Goulart (@iza_goulart) στις 4 Φεβρουαρίου 2016 στις 2:11 π.μ. PST

37 Λεόμι Άντερσον

Δοκιμάσατε το xx

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Leomie Anderson (@leomieanderson) στις 28 Ιουλίου 2016 στις 11:45 π.μ. PDT

38 Ντέβον Γουίντσορ

Φυσικά μαλλιά και καθαρό μακιγιάζ στο σετ σήμερα!

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Devon Windsor (@devwindsor) στις 29 Σεπτεμβρίου 2016 στις 2:09 π.μ. PDT

39 Sanne Vloet

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τη Sanne Vloet (@sannevloet) στις 7 Αυγούστου 2016 στις 3:25 π.μ. PDT

40 Μινγκ Χι

Χωρίς φίλτρο, νέο σκουλαρίκι.

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Ming Xi (@ mingxi11) στις 20 Σεπτεμβρίου 2016 στις 8:56 π.μ. PDT

41 Κέιτ Γκριγκόριεβα

Το κάναμε @triangl

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Kate Grigorieva (@_kate_g_) στις 6 Ιουλίου 2016 στις 9:34 π.μ. PDT

42 Valery Kaufman

Άκουσα για μια ανεμοστρόβιλο που έρχεται γύρο Θα μεταφέρει όλα όσα δεν είναι δεσμευμένα Και όταν συμβεί, αφήστε το να συμβεί & καρδιές;

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Valery Kaufman (@valerykaufman) στις 19 Ιουλίου 2016 στις 13:53 PDT

43 Μπρίτζετ Μάλκολμ

Κινούμενη μέρα. Σε διαμέρισμα μονόκερου

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από τον Bridget Over Troubled Water. (@bridgetmalcolm) στις 25 Σεπτεμβρίου 2016 στις 11:37 π.μ. PDT

44 Κέλι Γκάλε

Να πάρει ήλιο στη Νέα Υόρκη στον τελευταίο όροφο ro

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την Kelly Gale (@kellybellyboom) στις 27 Ιουνίου 2016 στις 2:00 μ.μ. PDT

Τέσσερα πέντε Flavia lucini

@osgemeos Silence of The music #NYC #exposition Συγχαρητήρια για την όμορφη δουλειά Gus και Otavio

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τη Flávia Lucini (@flavialucini) την 1η Οκτωβρίου 2016 στις 2:18 μ.μ. PDT

46 Κωνσταντίας Τζμπλόνσκι

@vogueparis Foundation δείπνο έτοιμο ! Μακιγιάζ από @helenevasniermua

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Constance Jablonski (@constancejablonski) στις 5 Ιουλίου 2016 στις 10:56 π.μ. PDT

47 Σουέι

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον 何 穗 sui he (@ hesui923) στις 31 Αυγούστου 2016 στις 10:39 π.μ. PDT

48 Λίλι Ντόναλντσον

Rich @richardsonworld #ParentalGuidance #WilliamCrawford @magdalenafrackowiakjewelry UR #UR

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από τη Lily Donaldson (@lilydonaldson) στις 14 Απριλίου 2016 στις 10:45 π.μ. PDT

49 Camille Rowe

&

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Camille Rowe -Bel (@fingermonkey) στις 29 Σεπτεμβρίου 2016 στις 5:24 μ.μ. PDT

πενήντα Joan Smalls

#TbT

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Joan Smalls (@joansmalls) στις 15 Σεπτεμβρίου 2016 στις 6:17 μ.μ. PDT

51 Ρέιτσελ Χίλμπερτ

Η θερινή ώρα με κάνει να νιώθω καλά

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τη Rachel Hilbert (@rachelhilbert) στις 8 Αυγούστου 2016 στις 3:14 μ.μ. PDT

52 Σίντι Μπρούνα

Επιστροφή στο σπίτι

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την Cindy Bruna (@cindybruna) στις 5 Οκτωβρίου 2016 στις 8:34 π.μ. PDT

53 Μπάρμπαρα Φιάλο

Sunrise στην παραλία @ThePavarottiDiary SnapSave & bull; Sunrise στην παραλία με το @PavarottiDiary

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την Barbara Fialho (@ barbarafialho1) στις 18 Σεπτεμβρίου 2016 στις 9:09 π.μ. PDT

54 Η ζωή της Sidorkina

Όταν είναι εκπληκτικό φως της ημέρας .....

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τη VITA SIDORKINA (@vitasidorkina) στις 26 Οκτωβρίου 2016 στις 3:21 μ.μ. PDT